شهرداری شهر سروستان


چهار شنبه 29 اردیبهشت 1400

تودیع و معارفه شهردار سروستان
    
تعداد بازدید: 1380
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1397/3/16

به گزارش خبرگزاری شهرداری سروستان،در روز شنبه مورخ 12خرداد 97 مراسم تودیع و معارفه شهردار سروستان در محل فرمانداری برگزارشد.

به گزارش خبرگزاری شهرداری سروستان،در روز شنبه مورخ 12خرداد 97 مراسم تودیع و معارفه شهردار سروستان با حضور مدیر کل محترم دفتر شهری استانداری فارس ، فرماندار شهرستان سروستان و اعضا شورای اسلامی شهر ، معاونین و مدیران شهرستان در محل فرمانداری برگزارشد.

در این مراسم مهندس باقری به عنوان شهردار سروستان معرفی و از سوابق ایشان که قبلا به عنوان  شهردار شهر کوهنجان انجام وظیفه می کردند تقدیر بعمل آمد .

ابتدای مراسم با تلاوتی چند آیه از کلام الله مجید شروع و بعد از آن با پخش سرود ملی جمهوری اسلامی برنامه ادامه یافت . برنامه بعدی خیر مقدم گویی و بیانات فرماندار شهرستان سروستان ایام لیالی قدر  را گرامی داشتند و شهادت امیر مومنان نیز تسلیت گفتند  . بیانات مدیر کل محترم دفتر شهری استدانداری فارس نیز برنامه بعدی بود که نقش شوراها در مدیریت شهری را تشرح نمودند . سخنران بعدی جنا ب قدرتی رئیس شورای اسلامی بود که در خصوص تعویض شهردار توضیحاتی بیان کردند .برنامه بعدی جناب مهندس باقری شهردار سروستان بودند که  برنامه ها و اهداف خود را بیان کردند .

تقدیر و تشکر از زحمات بی شائبه مهندس هادی پور که بمدت 5 سال به عنوان شهردار سروستان انجام وظیفه می کرند از دیگر برنامه های این مراسم بود .

گفتنی است در این مراسم از زحمات مهندس طاهری که مدتی سرپرستی شهرداری را به عهده داشتند قدردانی و تشکر بعمل آمد ./

 

از   0   رای
0

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس